SEKTÖREL › Yeni 'S-serisi' içini gösterdi...

Yeni 'S-serisi' içini gösterdi...

21 Mart 2013 / 18:15 Kısa süre önce bazı fotoğrafları internete sızan yeni Mercedes S-serisi’nin iç mekan görüntüleri de ortaya çıktı

Yeni 'S-serisi' içini gösterdi...
Geçtiğimiz günlerde reklam filmi çekimi sırasında gizlice görüntülenen ve fotoğrafları internete sızan S-serisi’nin iç mekan görüntüleri de ortaya çıktı. Mercedes’in amiral gemisi, lüks araçlar arasında yeni bir döneme işaret edecek kadar teknolojik iç mekanıyla dikkat çekiyor. Alüminyum, deri ve üst kalite plastik parçaların kusursuza yakın bir işçilikle birleştiği iç mekanda, tam 156 tuş görev yapıyor. 12.3 inçlik dev bir ekranın yer aldığı orta konsolun yanı sıra, araçta son derece gelişmiş bir ses sistemine de yer verilecek.

DİKKAT ÇEKİCİ SES SİSTEMİ
İlk olarak SL'de karşımıza çıkan ve aracın şasisini, subwooferın frekansını iletecek şekilde değerlendiren Mercedes, yeni S-serisinde de benzer bir sisteme yer veriyor. Bütün koltuklarda masaj özelliğinin sunulacağı S-serisi, ‘thermotronic’ adını verdiği yeni klima sistemiyle birlikte arka koltuklarda da 14 küçük fanla birlikte koltuk soğutma deneyimini de yaşatacak. Makam otomobili olması itibariyle, arka koltukta pekçok lüksün yer aldığı araç, kemer havayastığını da kullanacak.

ÇOK OKUNANLAR