SEKTÖREL › Yeni Fiorino Trekking Türkiye'de...

Yeni Fiorino Trekking Türkiye'de...

25 Kasım 2011 / 01:42 Yeni Fiat Fiorino Trekking, 24 Kasım’da kapılarını açan Comvex Ticari Araçlar Fuarı ile Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı

Yeni Fiorino Trekking Türkiye'de...
Fiat Fiorino’nun yenilenen Trekking versiyonu Türkiye'de. Yeni Fiorino Trekking, Comvex İstanbul Fuarı ile birlikte 75 bg ve 95 bg 1.3 Multijet olmak üzere iki farklı dizel motor seçeneğiyle 35.750 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye pazarına sunuluyor.

Yeni Fiat Fiorino Trekking, koyu renk zeminli  farları, estetik yan çıtaları, yenilenen tampon tasarımı, karartılmış yeni 15 inç alaşımlı jantları ve "Traction Plus" özelliğiyle standart Fiorino'dan ayrılıyor. Yeni Trekking’in iç mekanında ise  farklı koltuk kombinasyonları dikkat çekiyor. Bu sayede aracın bagaj kapasitesi 330 litreden sınıfında en iyi değer olan 2.500 litreye kadar çıkabiliyor.

Fiat Marka Direktörü Okan Baş, Yeni Trekking’in Fiorino’nun en üst versiyonu alduğunu belirterek, “Yeni Fiat Fiorino Trekking’in en önemli özelliği ise zorlu ve kaygan zeminlerde çekişi artırırken ön tekerlekleri arasında güç dağılımını gerçekleştiren yenilikçi çekiş kontrol sistemi “Traction Plus” ile donatılması oluşturuyor. Böylece Fiorino Ailesi’nin en çekici tasarımına sahip olan Yeni  Trekking versiyonu her türlü zorlu yol ve hava şartlarında güvenli sürüş imkanı sağlıyor” dedi.

ÇOK OKUNANLAR