YENİ MODELLER › Yeni Caravelle İstanbul'da ortaya çıktı

Yeni Caravelle İstanbul'da ortaya çıktı

23 Mayıs 2015 / 19:45 VW Ticari Araç, yeni Caravelle’i İstanbul Autoshow'da tüm dünyanın beğenisine sundu

Yeni Caravelle İstanbul'da ortaya çıktı

Volkswagen Ticari Araç, yeni Caravelle modelini dünyaya ilk kez İstanbul Autoshow’da gösterdi. Fuarda Alman üreticinin ülkemizde ilerleyen aylarda satışa sunacağı yeni Caddy modeli de fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu.

Son yıllarda büyük atılım içerisinde olan Türkiye Otomotiv Sektörü’nün başarısının bir göstergesi olan bu fuarda bulunmaktan mutlu olduğunu belirten Volkswagen Ticari Araç Uluslararası Satış Direktörü Dr. Jan Michel, “Volkswagen Ticari Araç markasının lokomotif modellerinden birini dünyada ilk olarak Türk tüketicileriyle buluşturuyoruz. Türkiye bizim için her zaman önemli bir ülke ve büyük bir pazar konumunda. Geçtiğimiz 20 yılda ortağımız Doğuş Otomotiv’le gerçekleştirdiğimiz başarılı işbirliği, Volkswagen Ticari Araç markasının bu pazarın en önemli oyuncularından biri olmasını da beraberinde getirdi” dedi.

Fuarda dünya lansmanı gerçekleştirilen yeni Caravelle, dış tasarımındaki modern, şık detayları ve keskinleşen hatlarıyla dikkat çekiyor. Yeni iç mekanıyla konforlu bir sürüş zevki vaat eden yeni araçta mühendislerin dış tasarım kadar iç mekana da ayrı önem verdiği ve yüksek kaliteli bir iç mekan tasarım oluşturduğuna vurgu yapılıyor.

Volkswagen Ticari Araç’ın fuarda ilk kez Türk tüketicilerle buluşturduğu yeni Caddy tasarımında yeni Volkswagen DNA’sını taşıyor. Keskinleşen kıvrımları ve belirginleşen hatlarıyla daha dinamik bir görünüm kazanan yeni Caddy’nin iç tasarımında tamamen yenilenen ön konsolu, kullanılan eğlence ve sürücü destek sistemleriyle öne çıkıyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR