YENİ MODELLER › Volvo V40 R-Design

Volvo V40 R-Design

13 Eylül 2012 / 19:16 Volvo'nun yeni hatchback modeli V40 için de bir R-Design paketi yaratıldı

Volvo V40 R-Design
Volvo, çeşitli aerodinamik gövde parçalarını, farklı jantları ve özel iç mekan detaylarını kapsayan R-Design paketini V40 modelinde de sunacak. 115 bg'lik D2 turbodizelden, 254 beygirlik güçlü T5'e kadar V40'ın tüm motor seçenekleriyle birlikte alınabilecek olan bu paketin görsel ayağını, özel bir ön ızgara, arka difüzör, çift egzoz çıkışı ile 17 ve 18 inç ebadında beş kollu jantlar oluşturuyor. 'Rebel Blue' olarak adlandırılan özel bir mavi renkle tanıtılan V40 R-Design'da 6 farklı gövde rengi seçeneği sunulacak. Bu özel görünümü, gövdeyi 10 mm alçaltan spor şasi opsiyonuyla tamamlamak mümkün.

R-Design paketi V40'ın kabinini de çok daha sportif bir hale getiriyor. Mavi aydınlatmalı gösterge tablosu, yeni R-Design logolu nubuk ve deri koltuklar, özel tasarım vites topuzu, el freni kolu, direksiyon ve pedallar ile V40, standart modelden çok daha sportif bir kabine kavuşuyor.

Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak olan R-Design paketinin, V40'ın satılacağı tüm pazarlarda sunulacağı açıklanıyor. V40 müşterilerinin yüzde 10'unun bu sportif paketi tercih edeceği tahmin edilmekte.

ÇOK OKUNANLAR