SEKTÖREL › Volkswagen'den teknik sözlük!

Volkswagen'den teknik sözlük!

16 Aralık 2012 / 02:01 Volkswagen Binek Araç hazırladığı 'Sözlük'ü otomobil tutkunlarının kullanımına sunuyor

Volkswagen'den teknik sözlük!
Gelişen teknoloji sebebiyle neredeyse ayrı bir lisan haline gelen otomotiv terminolojisini anlamak için bir sözlük gerekiyor. İşte bu sözlük, Volkswagen Binek Araç tarafından hazırlandı ve kullanıma sunuldu. Volkswagen sahiplerinin yanısıra, otomobil sahibi olmak isteyenlerin araç alım kararlarında faydalı olacak sözlüğün, araçların teknik ve donanım özellikleriyle ilgili özel tabirleri anlamak açısından büyük kolaylık sunduğu açıklanıyor.
 
Volkswagen çatısı altında yer alan tüm teknolojilerin, teknik özelliklerin ve aksesuar tanımlarının yer aldığı Volkswagen Sözlük, açıklayıcı metinlerin yanı sıra sunmuş olduğu görsel içerikler ve videolarla da kullanıcılara destek veriyor.
 
Volkswagen Binek Araç resmi internet sitesi www.vw.com.tr’de yer alan ‘Volkswagen Sözlük’ sekmesi üzerinden ya da www.vw.com.tr/VolkswagenSozluk linkinden erişilebilen sözlük, yaklaşık 200 adet otomotiv teriminin açıklamasını içeriyor. Ayrıca Social Plug-in’ler ile desteklenen uygulamada kullanıcılar, Google+, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımda da bulunabiliyorlar.
 

ÇOK OKUNANLAR