SEKTÖREL › Volkswagen'den dijital yenilik!

Volkswagen'den dijital yenilik!

22 Ocak 2012 / 01:34 Volkswagen, iPad, iPhone ve iPod için ‘Volkswagen Servis Uygulaması’nı hizmete soktu

Volkswagen'den dijital yenilik!
Volkswagen, satış sonrası hizmetlerini dijital dünya ve sosyal medya üzerinden vermeye başladı. Türkiye, Almanya’dan sonra ‘Volkswagen Servis Uygulaması’nın kullanıldığı ikinci ülke oldu.  

Seyir hâlinde ve karşılaşılabilecek çeşitli durumlarda Volkswagen kullanıcılarını azami ölçüde desteklemek üzere hazırlanan Volkswagen Servis Uygulaması, araçla ilgili yararlı bilgilere hızlı ve zahmetsizce ulaşmaya imkân tanıyor. Türkiye’deki tüm Volkswagen yetkili satıcılarına ve servislerine adresleri ve yol tarifleriyle ulaşma kolaylığı sunan uygulamayla, kullanıcılar aynı zamanda Volkswagen’in hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinip, güncel ürün ve tekliflere ulaşabiliyor.  

Herhangi bir arıza durumunda, araç ve bölge verilerinin otomatik olarak aktarılmasıyla Volkswagen Mobil Servisleri’nin kısa süre içerisinde yardıma gelmesini sağlayan Servis Uygulaması, araçtaki çeşitli uyarı ışıklarının ne anlama geldiği gibi bilgileri de içeriyor. Araç sahibinin park yerini belirlemesinden ve park süresini kontrol etmesine kadar birçok hizmet sunan uygulama, ‘Tercüman’ özelliği sayesinde de yurt dışında, Volkswagen servislerinde sorulan en önemli soruların tercümelerini aktarıyor.

Volkswagen Servis Uygulaması yakında tüm Android cihazları da destekleyecek
İlk etapta iPhone, iPod ve iPad gibi cihazların işletim sistemi olan iOS platformunda geliştirilen ve yayına alınan Volkswagen Servis Uygulaması, 15 Şubat itibarıyla tüm Android tabanlı cihazlar için de sunulmaya başlanacak. Doğuş Otomotiv-Volkswagen ve Volkswagen Almanya Satış Sonrası ile birlikte gerçekleştirilen, Volkswagen Servis Uygulaması, iTunes üzerinde yer alan App Store’dan ücretsiz olarak http://itunes.apple.com/tr/app/volkswagen-servis-uygulamasi/id473177660 adresinden indirilebilecek.

ÇOK OKUNANLAR