YENİ MODELLER › Volkswagen CC’ye “Exclusive” donanım...

Volkswagen CC’ye “Exclusive” donanım...

22 Nisan 2015 / 23:31 Volskwagen’in dört kapılı coupe’si “Exclusive” donanım seviyesine kavuştu

Volkswagen CC’ye “Exclusive” donanım...

Özel standart ekipmanları ve özel fiyatıyla farklılaşan “CC Exclusive”, diğer versiyonda opsiyon olan donanım ve teknolojileri standart olarak sunuyor.

Her ikisi de DSG şanzıman ile eşlenmiş 160 bg’lik 1.4-litre TSI ve 177 bg’lik 2-litre TDI motor seçenekleri ile birlikte sunulan “CC Exclusive”, etkileyici dış tasarımının yanı sıra kaliteli ve şık malzemeler kullanılarak yaratılmış iç mekanıyla dikkat çekiyor.

18 inç St. Louis alüminyum alaşımlı jantlar, ‘Ebony Ahşap/Fırçanlanmış Alüminyum’ dekorlar, panoramik cam tavan, elektrikli arka cam perdesi, ön çamurluklarda ‘Exclusive’ amblemi, ‘Alcantara/Vienna’ deri döşeme, ısıtmalı ön ve arka koltuk, ısıtmalı ön cam silecek fıskiyeleri, gelişmiş ön aydınlatma sistemi ‘AFS’ ve LED gündüz farlarının dahil olduğu Bi-Xenon Plus farlar, yüzde 65 karartılmış arka ve yan camlar, renkli yol bilgisayarı, elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir ve çevresel aydınlatmalı yan aynalar gibi donanımların tamamı bu özel versiyonda standart olarak sunuluyor.

Benzinli versiyonu 46.300 euro’dan, dizel versiyonu ise 67.600 euro’dan başlayan fiyatlarla alınabilen Volkswagen CC Exclusive, aynı zamanda 1 euro’nun 2,40 TL olarak sabitlendiği kur avantajına da sahip.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR