SEKTÖREL › Transit Connect Silver satışta

Transit Connect Silver satışta

08 Mart 2011 / 21:31 Ford, hafif ticari modelinin ekstra konfor ve güvenlik ekipmanlarına sahip yeni bir versiyonunu satışa sundu

Transit Connect Silver satışta
Ford Otosan, özel aksesuarlarla donattığı ve sınırlı sayıda üretilen yüksek donanımlı yeni Transit Connect Silver Serisi’ni piyasaya sundu. Sadece Avalon Gri, Fırtına Gri ve Aytozu Gri renklerinde üretilen özel Transit Connect Silver Serisi, 90 bg gücünde TDCi turbodizel motorla sunuluyor. Otomobilde ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, yol bilgisayarı, alarm, klima,  gövde rengi tamponlar, yan aynalar ve kapı tutamakları, ayarlanabilir file sistemi, koyu renk camlar, iki tarafta sürgülü kapılar, ESP, yan havayastığı, Bluetooth’lu Türkçe sesli kontrol sistemi, yağmur sensörü, otomatik kararan iç dikiz aynası, otomatik yanan ön farlar, ısıtmalı ön cam ve park sensörü gibi donanımlar bulunuyor. Tavan rayı, yan basamak, özel SILVER etiketleri ve krom kaplamalar da Connect Silver’ın diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatı 35.635 TL olan Transit Connect Silver, Mart ayı boyunca FKasko hediyesiyle tüketiciye sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR