KAMPANYALAR › Toyota’dan Mayıs ayına özel “hibrit” kampanya...

Toyota’dan Mayıs ayına özel “hibrit” kampanya...

02 Mayıs 2015 / 22:44 Toyota Mayıs ayında Yaris Hybrid modeline özel olarak indirim veya uygun faiz olanakları sunuyor

Toyota’dan Mayıs ayına özel “hibrit” kampanya...

Toyota’nın Mayıs kampanyası ile yakıt ekonomisi, düşük kullanım maliyeti, çevreci, sessiz ve keyifli sürüş deneyimi sunan Yaris Hybrid almanın tam zamanı. Mayıs ayında Yaris Hybrid almak isteyenleri 1.700 TL’lik indirim veya 20 ay 20.000 TL için %0,75 faiz oranı ile çok uygun taksit seçenekleri bekliyor. B segmentinin ilk hibrit modeli Yaris Hybrid, sunduğu benzersiz sürüş keyfinin yanı sıra rekabetçi fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Corolla 51.750 TL’den başlayan fiyatlar ve uygun taksit seçenekleriyle kampanyaya dahil olurken, 48.250 TL’den başlayan fiyatıyla ve 700 TL’lik aylık taksitler ile Auris’e, 800 TL’lik aylık taksitler ile de Auris Touring Sports’a sahip olabilme şansı sunuyor. Yaris ise 39.950 TL’lik fiyatı ve çok uygun taksit seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Mayıs ayı kampanyasında üstün teknoloji ürünü bir Toyota sahibi olmak isteyenler için Toyota Finans, 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve %1,12 faiz oranı bulunuyor. Toyota Finans Sistemi’nin çok cazip avantajlarıyla Toyota’larına hemen kavuşanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2015 yılının Aralık ayında başlayabiliyorlar. Toyota Plazalarda markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler “takas” imkanından da yararlanabiliyorlar.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR