KAMPANYALAR › Toyota plazalar kışa hazırlıyor...

Toyota plazalar kışa hazırlıyor...

02 Ekim 2011 / 01:16 Toyota, 1-31 Ekim tarihleri arasında müşterilerinin otomobillerini yaklaşan kış şartlarına hazırlıyor

Toyota plazalar kışa hazırlıyor...
Toyota, kıştan önce tüm Toyota kullanıcılarını “Toyota Kışa Hazırlık Günleri” kampanyasıyla servis avantajlarından yararlanmaya davet ediyor. Ekim ayı boyunca sürecek kampanya ile Toyota kullanıcıları ücretsiz check-up ve parça ile işçilik indirimlerinin yanı sıra birçok avantajdan yararlanabiliyor.

Ücretsiz check-up ve yedek parça ile işçilikte indirim
Kışa hazırlık günleri kapsamında, 2009 yılı ve sonrası tüm Toyota model sahiplerine ücretsiz check-up ve kontrollerdeki parça ve işçilik hizmetlerinde yüzde 10 indirim, 2008 model yılı ve öncesi tüm Toyota model sahipleri de ücretsiz check-up ile tüm mekanik parça ve işçilikte yüzde 15 indirimden faydalanabiliyor.

Yüzde 15 indirim
Kampanya kapsamında Navigasyon cihazlarında ve Varta Akülerde yüzde 15 indirim sunulurken, aksesuar setleri, lastik ve akülerde özel fırsatlar sunuluyor. Akseuar setlerinde yüzde 15’e varan indirimin yanı sıra yağ değişminde ve periyodik bakımda 1 litre Toyota Orijinal Motor Yağı da hediye ediliyor.

Axess’e özel 8 taksit imkanı
31 Ekim 2011 tarihine kadar sürecek avantajlı servis günlerinde Toyota sahipleri KDV dahil 250 TL’yi geçen mekanik servis harcamalarında Axess’e özel peşin fiyatına 8 taksit imkanı sağlanıyor.

ÇOK OKUNANLAR