SEKTÖREL › Toyota, Mersin Çağ Üniversitesi'ndeydi

Toyota, Mersin Çağ Üniversitesi'ndeydi

19 Nisan 2013 / 13:21 Toyota CEO'su Ali Haydar Bozkurt, Mersin Çağ Üniversitesi'nde 'Liderlik ve Fark Yaratmak' başlıklı bir seminer verdi

Toyota, Mersin Çağ Üniversitesi'ndeydi
Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, Mersin Çağ Üniversitesi’nde bir seminer verdi. Konu başlığı “Liderlik ve Fark Yaratmak” olan seminerde öğrencilere konuşan Bozkurt, Toyota’nın liderliğe giden yoldaki başarı öykülerini ve kendi hayatına dair bilgi ve birikimlerini aktardı. Ali Haydar Bozkurt seminerde, liderliğin sırrının vizyoner ve değişime açık olmaktan geçtiğini de belirterek “Vizyoner olun, değişime açık olun, değişimden korkmayın ve değişimi yönetin.” şeklinde konuştu. Toyota’nın sektöründeki liderliği ve başarısının altında yatan sırrın “hiç kimsenin düşünmediğini düşünüyor olmaktan” geçtiğini de sözlerine ekleyen Toyota CEO'su “Bugüne kadar yaptıklarının aynısını yapmaya devam edenler, bugün sahip olduklarından fazla birşeye sahip olamazlar.” şeklinde konuştu.

Seminer etkinliğinde ayrıca markanın Adana bayisi Toyota Plaza Mıçı da en yeni Toyota modellerini kampüs alanında sergiledi. Otomobiller ile yakından ilgilenen üniversiteli gençler, Toyota Plaza Mıçı’nın uzman personelinden bilgiler de aldılar.

ÇOK OKUNANLAR