SEKTÖREL › Tata, XT Kamyonet modelini satışa sundu

Tata, XT Kamyonet modelini satışa sundu

08 Şubat 2011 / 00:26 Ürün gamını Vista modeliyle zenginleştiren Tata, hafif ticari araç modeli XT Kamyonet‘i de satışa sundu

Tata, XT Kamyonet modelini satışa sundu
1998 yılından bu yana hafif ticari araç pazarında çeşitli modeller ile yer alan Tata, ticari araç ailesini XT Kamyonet ile genişletti. XT Kamyonet, başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere çok geniş bir hedef kitleye hitap ediyor.

140 beygir gücünde 2.2 lt turbodizel motorla sunulan araç, 2.6m x 1.85m’lik kasa ölçülerine ve 1.2 tona varan taşıma kapasitesine sahip. XT Kamyonet’ te, elektrik kumandalı camlar, immobilizer, uzaktan kumandalı merkezi kilit, JVC marka radyo/cd/mp3 çalar, arka cam rezistansı, kilitli torpido gözü, bardaklıklar, fasılası ayarlanabilir cam silecekleri, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, far yükseklik ayarı, yükseklik ayarlı emniyet kemerleri gibi standart donanımlar bulunuyor.

Kasasız olarak satışa sunulan XT Kamyonet’ te isteğe bağlı olarak sac veya alüminyum açık kasa ve kapalı kasa alternatifleri de mevcut. Kar beyaz, şimşek gri ve derin siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle pazara sunulan XT Kamyonet’ in anahtar teslim satış fiyatı ise 23.490TL.

ÇOK OKUNANLAR