SEKTÖREL › Sportif Ateca Türkiye'de...

Sportif Ateca Türkiye'de...

11 Temmuz 2017 / 21:29 SEAT Ateca’nın FR versiyonu 124.700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu...

Sportif Ateca Türkiye'de...

SEAT Ateca'nın Xcellence ile birlikte en üst versiyonu olan FR, 150 bg gücünde 1.4 EcoTSI ACT DSG motor seçeneği ve 124.700 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla Türkiye pazarına sunuldu.

Siyah renk ön ızgaraya, tamamen gövdeyle aynı renge sahip tamponlara, 18 inçlik jantlara, arka spoylere ve daha farklı arka tamponlara sahip olan Ateca FR'ın kabininde de farklılıklar bulunuyor. Alüminyum pedallar ve çok fonksiyonlu deri sportif direksiyon üzerinde parlak siyah bir kabartma şeklinde yer alan FR logosu bu modele özgü dokunuşlar arasında. Standart olarak sunulan spor Alcantara® döşeme ile direksiyon ve koltuklarda bulunan kırmızı dikişler SEAT Ateca FR’ın kabininde göze çarpan diğer detaylar arasında yer alıyor. Ayrıca yine sadece FR versiyona özgü bir tasarıma sahip tavan ve kapı çıtalarında yer alan siyah renkli zarif detaylar da dikkat çekici.

Sürüş deneyimini iyileştirmek için daha sert bir süspansiyona sahip olan Ateca FR'da 8 inç dokunmatik ekran, 8 hoparlörlü ses sistemi, Full LED farlar, direksiyondan kumanda edilebilen DSG şanzıman ve geri görüş kamerası gibi son teknoloji bilgi, eğlence ve güvenlik sistemleri de yer alıyor.

ÇOK OKUNANLAR