SEKTÖREL › Skoda Superb Combi Türkiye'de...

Skoda Superb Combi Türkiye'de...

28 Şubat 2018 / 22:44 Superb Combi, lansman süresince Sedan versiyonla aynı fiyatlarla satışa sunuluyor

Skoda Superb Combi Türkiye'de...

Skoda Superb, sonunda station wagon versiyonuna kavuşuyor. İki motor seçeneği ve “Prestige“ donanım paketiyle sunulan Superb Combi, lansman süresince Sedan versiyonla aynı fiyata satın alınabilecek.

Yeni Superb Combi, tıpkı Sedan versiyon gibi sınıfının en geniş iç mekanına sahip. 630 litrelik bagaj hacmine sahip olan otomobil, arka koltuklar yatırıldığında ise 1931 litreye ulaşan bir yükleme alanı sunuyor.

Yeni Superb Combi’de 31 farklı pratik Simply Clever özelliğe yer verilmiş. Bunlar arasında ön ve arka kapılarda 1.5 litrelik şişelerin konulabildiği cepler, bagaj kapağının el değmeden açılmasını sağlayan “sanal pedal“, arkada USB girişine ek olarak 230 V soket, elektrik kontrollü bagaj kilidi, ön ve arkada tablet tutucular gibi unsurlar bulunuyor. Ayrıca ön ve arka kapı içlerinde şemsiye bölmeleri, akıllı telefon uygulamalarının kullanımı ve araç verilerinin bazılarının telefondan izlenmesine olanak tanıyan SmartLink+, bagaj bölümünden yatırılabilen arka koltuk sırtlıkları ve katlanabilen ön koltuk sırtlığı da kullanışlılığı arttıran çözümlerden bazıları.

Türkiye’de sadece Prestige donanım seviyesi ile sunulacak olan Superb Combi’de, tam deri döşeme, anahtarsız giriş, çıkış ve çalıştırma sistemi, 18” jantlar, elektrikli bagaj kapağı, 10 renkli iç ambiyans aydınlatması, geri görüş kamerası, 8” Bolero multimedya sistemi, elektrikli sürücü ve yolcu koltuğu, AFS özellikli Bi-Xenon ön farlar, sürüş modu yönetimi gibi donanımlar standart olarak sunuluyor.

Superb Combi’de 120 beygir gücünde 1.6 litrelik dizel motorun yanı sıra 4x4 sürüş sistemine sahip, 180 beygirlik ve 2.0 litre hacimli bir başka dizel motor seçeneği daha sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR