SEKTÖREL › Skoda servis hizmetleri artık cepte!

Skoda servis hizmetleri artık cepte!

24 Şubat 2013 / 01:58 Skoda, servis hizmetlerine yönelik 'Skoda Servis' uygulamasını akıllı telefonlar için hizmete soktu

Skoda servis hizmetleri artık cepte!
“Skoda Servis” adıyla hizmete giren ve AppleStore ile Android Market’ten ücretsiz olarak indirilen uygulamayla, bulunulan yere en yakın yetkili servislere, yol yardım hizmetine, kaza durumunda yapılacaklara ilişkin ipuçlarına ve modellerin kullanım klavuzlarına cepten ulaşılabiliyor.

Skoda Servis uygulaması, yoldayken karşılaşılabilecek çeşitli durumlarda Skoda kullanıcılarına en iyi şekilde yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış. Uygulama, akıllı telefon kullanan Skoda sahiplerine bulundukları yere en yakın yetkili servisin tüm iletişim bilgilerine ulaşma imkanı tanıyor. Bu uygulamadan söz konusu servisin çalışma saatleri de görülebilirken, kayıtlı telefon aranabiliyor ya da mail atılabiliyor. Her ay bir kez güncellenen uygulama, böylece yetkili servislere ilişkin değişiklikleri de içeriyor.

Skoda Servis uygulaması, yol yardım hizmetine doğrudan telefonla ulaşmayı mümkün hale getirirken, olası bir kaza ya da acil durumda sürücünün neler yapması gerektiğine ilişkin ipuçları da veriyor. Bu sayede Skoda kullanıcısı, itfaiye, polis ya da ambulans gibi önemli acil hizmet birimlerinin telefonlarını,  bir kaza sonrası nelerin yapılması gerektiğine ilişkin adımları bulabiliyor. Yine uygulamayla araç sahibinin, kendi aracına ilişkin ihtiyaç duyduğu bilgilere kolayca ulaşmasına da imkan tanınıyor. Skoda kullanıcısı, aracının modelini uygulamadan seçerek kullanım klavuzunu indirebiliyor, gösterge panelinde yanan ve bilmediği uyarı ışıklarının ne anlama geldiğini öğrenebiliyor ya da araçla ilgili diğer bilgilere kolayca bakabiliyor.

ÇOK OKUNANLAR