GÜNDEM › Skoda Fabia kişiselleştirmede sınır tanımıyor...

Skoda Fabia kişiselleştirmede sınır tanımıyor...

01 Şubat 2015 / 16:13 Müşteriler Skoda’nın Mart ayında satışına sunulacak modeli Fabia'yı tercih ederken 125 farklı renk kombinasyonu oluşturulabiliyor

Skoda Fabia kişiselleştirmede sınır tanımıyor...

Skoda’nın B segmentindeki temsilcisi Fabia, tasarımıyla dikkat çekerken kişiselleştirme özellikleriyle de farklılaşıyor. 15 farklı gövde rengi seçeneğine sahip Fabia‘da buna ek olarak kullanıcılar, tavan, A sütunu, ayna kapakları ve jantlarla 125 farklı renk kombinasyonu yaparak kendilerine özgü bir otomobil tasarlayabiliyorlar.

VisionC konseptinin tasarım dilini kullanan üçüncü nesil Skoda Fabia, kişiselleştirme özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Çek üretici, Fabia’nın bu özelliğinin altını çizmek için Portekizli grafiti sanatçısı Armando Gomes ile birlikte çalışarak Fabia Street Art versiyonunu ortaya çıkardı.

Gomes, Fabia üzerinde yaptığı çalışmayla çok renkli ve eşsiz bir işe imza attı. Fabia’nın duygusal zenginliğini ifade eden sokak sanatına sahip versiyonu, birkaç aşamada yapıldı. Dünyanın en önemli grafiti sanatçılarından bir tanesi olan Armando Gomes, aynı zamanda tasarımcı, illüstratör ve film yapımcısı olarak da çalışıyor.

Markanın 2015’teki hedeflerinde önemli role sahip olan Fabia, Skoda’nın değişen tasarım dilini de simgeliyor. Tamamen yeni Fabia, Mart ayında Türkiye pazarında satılmaya başlanıyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR