YENİ MODELLER › Skoda, bisikletlerini Türkiye’de satışa sunuyor

Skoda, bisikletlerini Türkiye’de satışa sunuyor

16 Eylül 2016 / 14:33 Çek üreticinin 2016 model bisiklet koleksiyonu Skoda yetkili satıcılarından satın alınabilecek

Skoda, bisikletlerini Türkiye’de satışa sunuyor

Otomobil üreticisi Skoda’nın kurucuları Vaclav Laurin ve Vaclav Klement otomotiv dünyasına olan yolculuklarının temellerini bisiklet üreterek atmışlardı 1895 yılında bisiklet üretmeye başlayan Çek üreticinin bisiklet modelleri ülkemizde de satışa sunuluyor.

Şu anda Türkiye’de beş farklı bisiklet modeli sunan marka, kadro geometrisi sayesinde büyük jantlı bisikletlerin dezavantajlarını ortadan kaldırdığını v bisikletlerinin kendine özgü bir kontrol sunduğunu iddia ediyor. Üreticinin iddialarına göre zor yol koşullarında dahi enerjinin en üst düzeyde yola aktarılmasını sağlayan pedallar, kullanıcılara her şartta destek oluyor.

Skoda bisikletlerin konfor odaklı kadrosu ve daha dik sürüş pozisyonu, bisikletlerin sürücülerinin sırt ağrılarının önüne geçiyor. Bisikletlerin sahip olduğu hassas yaylı süspansiyon sistemi ise titreşimleri azaltarak sürüş konforunun artmasına yardımcı oluyor. 27 inç ve 29 inç jantlara sahip Skoda bisikletler, 24 ve 27 vites seçenekleri ile 1.925 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR