MOTORSPORLARI › Şampiyonlar ödüllerini aldı...

Şampiyonlar ödüllerini aldı...

08 Ocak 2013 / 02:20 TOSFED'in geleneksel olarak düzenlediği 'Şampiyonlar Gecesi Ödül Töreni' büyük bir katılımla gerçekleştirildi

Şampiyonlar ödüllerini aldı...
Yaklaşık 800 davetlinin katıldığı 2012 Şampiyonlar Gecesi Ödül Töreni, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto başta olmak üzere Penta Reklam, Toshiba, Rallivideo.com, Bee Danışmanlık ve Can Ajans’ın destekleriyle gerçekleştirildi.

TOSFED Başkanı Demir Berberoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan törende, öncelikle; 2012 yılında organizasyon düzenleyen kulüpler, TOSFED’in il temsilcileri, teknik kurul ve gözetmen kurulu başkanları, sporumuza en çok yer veren medya mensupları ve kuruluşları ile sponsorlara birer teşekkür plaketi verildi.

Gece, 2012 Türkiye Şampiyonaları ve özel kupalarda, sene sonu klasmanlarında ilk üçe giren sporcuların kupalarını almalarıyla devam etti. Sırasıyla karting, klasik otomobil, otokros, tırmanma, off-road, pist, historic rally ve ralli branşlarının yanısıra Ford Fiesta Rally Cup, Vizio GT3 Challenge, Rotax Max Challenge organizasyonlarının en hızlı isimleri ve takımlarının kupalarına kavuştuğu gecede, toplam 199 kupa ve 135 plaket dağıtıldı.

ÇOK OKUNANLAR