SEKTÖREL › Rus ve Ukraynalı editörler Civic'i test etti

Rus ve Ukraynalı editörler Civic'i test etti

17 Şubat 2012 / 01:52 Rusya ve Ukrayna'nın önde gelen otomobil editörleri 9–12 Şubat tarihleri arasında yeni Civic sedanı Antalya'da test etti

Rus ve Ukraynalı editörler Civic'i test etti
Honda’nın, Türkiye fabrikasında üretilen ve yurt dışına da ihraç edilen yeni Civic sedan modelini, Rusya’nın ve Ukrayna’nın önde gelen otomobil editörleri de test etme imkanı buldu. Rus ve Ukraynalı gazeteciler için 9–12 Şubat 2012 tarihleri arasında Antalya’da test sürüşü etkinliği düzenlendi. Honda Japonya’dan Civic sedanın tasarım ekibinden Shingeo Okui ve Mitsuaki Higaki ile Honda Türkiye Direktör Yardımcısı Hideki Shinjo ve Pazarlama Müdürü Can Eroskay’ın da katıldığı etkinlikte gazeteciler Antalya Serik ile Side arasında yeni Civic’in tüm versiyonlarını test etme imkanı buldular.
 
Rusya ve Ukrayna’dan toplam 44 gazetecinin katıldığı etkinlikte editörlerin yeni Civic hakkında merak ettiği tüm soruları Civic Sedan’ın tasarımcıları cevapladı. Dream, Premium ve Elegance olmak üzere üç farklı donanım seçeneğiyle sunulan yeni Civic Sedan Rusya ve Ukrayna’nın da içinde bulunduğu 10 ülkeye  ihraç ediliyor.

ÇOK OKUNANLAR