SEKTÖREL › Renault, Trafic ürün gamını genişletiyor

Renault, Trafic ürün gamını genişletiyor

29 Mart 2018 / 22:01 Renault, kısa şasi Trafic Panelvan modelini satışa sundu

Renault, Trafic ürün gamını genişletiyor

Renault, hafif ticari gamını genişletiyor. 1.2 ton istiap haddine ve 5.2m3’lük iç hacme sahip olan kısa şasili Trafic Panelvan, 1.6 dCi 125 bg yeni Euro 6 dizel motoru ve 6-ileri manuel vites kutusu ile sunuluyor. Maksimum 320 Nm tork üreten Trafic’in ortalama yakıt tüketimi 5.9 litre olarak açıklanmakta.

Renault Trafic; ABS, Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Elektronik Denge Sistemi (ESP), Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Extended Grip (Yol Tutuş Desteği), Sürücü Hava Yastığı ve ön ve arka disk frenler gibi önemli standart güvenlik donanımlarını bünyesinde barındırıyor. Trafic zengin donanım seçenekleri ile göz dolduruyor. USB ve bluetooth bağlantısına sahip radyo CD MP3 çalar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, ön sis farları, darbe emici yan çıtalar, 180° açılır kanatlı arka kapı, 16’’ kapaklı metal jantlar ve stepne standart olarak sunulan ekipmanlar arasında yer alıyor. Müşteriler ayrıca sol sürgülü kapı ve yukarı açılır camlı arka kapı gibi opsiyonlar da edinebiliyor.

Stop & Start sistemi ve elektro-hidrolik takviyeli direksiyon özelliği sayesinde müşterilere binek otomobil konforu sunduğu belirtilen Trafic, 3 kişilik yolcu kapasitesi ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Türkiye’de Grand Confort versiyonu ile satışa sunulan Renault Trafic ile müşteriler Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçiş yapabiliyor. Kısa şasi Renault Trafic Panelvan, Türkiye’de 91.850 TL’den satışa sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR