YENİ MODELLER › Renault, Kadjar’ı Autoshow’da Türkiye’nin beğenisine sunuyor

Renault, Kadjar’ı Autoshow’da Türkiye’nin beğenisine sunuyor

21 Mayıs 2015 / 20:03 Fransız üretici yeni crossover'ın ülkemizde Haziran ayından itibaren 69.500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağını söylüyor

Renault, Kadjar’ı Autoshow’da Türkiye’nin beğenisine sunuyor

Renault, 21 Mayıs 2015 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan İstanbul Autoshow’da 2. Salon’da yerini alıyor. Markayı C-segmentinde temsil eden ilk crossover modeli Renault Kadjar’ın Türkiye prömiyeri de fuarda gerçekleştiriliyor. Ayrıca performans için üretilmiş göz alıcı tasarıma sahip bir yarış otomobili Renault Sport R.S. 01 de fuarda otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Yeni marka kimliği “Renault, passion for life” konseptinin vurgulandığı Renault standındaki yenilikler, Eurasia Bölge Başkanı Jean-Christophe Kugler’in katılımıyla İstanbul Autoshow’da otomobil severlerle buluşuyor. 1488 metrekarelik Renault standında Clio & Clio Sport Tourer, Megane HB, Captur, Fluence, Clio & Megane R.S., Twizy ve Zoe’nin de yer aldığı 17 araç sergileniyor.

Fransız üretici Kadjar modelini Haziran ayında 69.500 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunacağını açıklarken, Renault Avrasya Bölge Başkanı Jean-Christophe Kugler yeni model ile ilgili olarak, " Renault Kadjar cesur ve güçlü tasarımı, dinamik çizgileri, yenilikçi teknolojileri ve statü ve prestij simgesi detayları ile C Crossover segmentinde kalıplaşmış düşünceleri sarsmayı hedefliyor. Kadjar’ın Türkiye’deki başarısına çok inanıyoruz. Kadjar, marka imajımıza ve binek 16 yıllık binek araç pazar liderliğimize katkıda bulunacak." Şeklinde konuşuyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR