YENİ MODELLER › Otomatik şanzımanlı Jeep Renegade satışa sunuldu

Otomatik şanzımanlı Jeep Renegade satışa sunuldu

28 Mayıs 2015 / 23:21 Jeep Renegade’in otomatik şanzımana sahip versiyonları 86.650 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Otomatik şanzımanlı Jeep Renegade satışa sunuldu

Jeep ürün gamının en yeni üyesi Renegade ailesinin benzinli otomatik kombinasyonları İstanbul Autoshow ile birlikte Türkiye’de de satışa sunuldu. Tofaş tarafından temsil edilen Jeep markasının geçen yıl Türkiye’de de kaydettiği %102’lik büyümede büyük rol oynayan Renegade’in 1.4-litre 140 bg benzinli 6-ileri otomatik ve 1.4-litre 170 bg benzinli 9-ileri otomatik 4x4 versiyonları fuarda ilk kez sergileniyor. 86.650 TL’den başlayan fiyatlarla ülkemizde satışa sunulan benzinli otomatik kombinasyonlu Jeep Renegade, Longitude ve Limited donanım seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Tamamen yenilenen dördüncü nesil Jeep Cherokee ise 2-litre dizel motoru 9-ileri otomatik vitesi ve Limited donanım versiyonu ile İstanbul Autoshow’da Jeep standında ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yüksek performanslı 6.4-litre silindir hacimli 468 bg’lik motorlu SRT versiyonu da sergilenen Jeep Grand Cherokee model ailesi ve otomotiv endüstrisinde off-road performansının sembolü olan Wrangler modelinin Rubicon Unlimited versiyonları da fuarda dikkat çeken Jeep yenilikleri arasında yer alıyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR