MOTORSPORLARI › Otomatik Nissan Qashqai'de kampanya

Otomatik Nissan Qashqai'de kampanya

07 Ağustos 2012 / 15:17 CVT şanzımanlı Qashqai, Bayram kampanyası kapsamında yüzde 0'dan başlayan kredi seçenekleri ve özel fiyatlarla sunuluyor

Otomatik Nissan Qashqai'de kampanya
Nissan Qashqai CVT, özel bir kampanya ile Ağustos ayının fırsatları arasında yer alıyor. Şehrin yoğun trafiğinde sarsıntısız ve rahat bir sürüş deneyimi sağlayan Qashqai CVT, bayram kampanyası kapsamında yüzde '0' faizden başlayan kredi seçenekleri ve 53.341 TL’lik başlangıç fiyatı ile bayilerdeki yerini aldı.  Qashqai’nin manuel şanzımanlı versiyonu ise 49.341 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Türkiye’de bugüne kadar 28 binden fazla kişinin tercihi olan Nissan Qashqai, hem konfor, hem de yakıt tasarrufu açısından fark yaratıyor. CVT teknolojisi ile kademesiz vites geçişleri tekniğini kullanarak hızlanmalarda sarsıntısız bir ivmelenme sağlıyor. Nissan Qashqai CVT otomatik viteste önceden belirlenmiş bir vites değişim oranı olmadığından diğer otomatik vitesli araçlarda oluşan vites değişim şokları ve vites değişimlerinde oluşan gecikmeler hissedilmiyor.

Bayram kampanyası ile özel alım fırsatlarına sahip olan Nissan Qashqai CVT için güvenlik donanımları, panaromik cam tavan, navigasyonlu renkli geri görüntü kamerası ve tavan rayı gibi üst sınıf özellikler de sunuluyor.

Binek Araç Segmentinde Yüzde 3,8’lik Pazar Payı
Binek araç segmentindeki pazar payını her ay istikrarlı bir şekilde artıran Nissan Türkiye, 2012 yılının Temmuz ayında bu segmentteki payını yüzde 3.8’e çıkardı. Toplam 1848 adetlik satış ile toplam pazarda yüzde 3 pazar payına sahip olan Nissan Türkiye, 2012 yılının ilk 7 aylık satışı ile yüzde 2.5’lik pazar payına ulaştı.

ÇOK OKUNANLAR