SEKTÖREL › Nissan'ın yükselişi sürüyor

Nissan'ın yükselişi sürüyor

09 Aralık 2011 / 13:45 Kasım ayı sonuçlarına göre Nissan, binek araç segmentindeki pazar payını 3,8'e yükseltti

Nissan'ın yükselişi sürüyor
Yılbaşından itibaren 735.033 adetlik satış rakamına ulaşan toplam pazar yüzdesinin 2,35’lik payına sahip olan Nissan, Kasım ayı sonuçlarını açıkladı. Kasım ayında 63.532 adet satış gerçekleştiren otomotiv sektöründe pazarın yüzde 2,8’ini alan Nissan, binek araç segmentindeki pazar payını artırarak yüzde 3,8’lik paya ulaştı. Nissan ayrıca Kasım ayı içinde 44.597 adet satış kaydeden binek araç segmentinde ilk 10’daki yerini korumaya devam etti.

Nissan Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu Kasım ayı satış rakamlarına ilişkin olarak şu şekilde konuştu; “Yılsonu hedeflerimize doğru istikrarlı bir şekilde ilerlerken, binek araç segmentinde ilk 10’da yer almaya devam etmemiz Nissan’ın yükselen başarısının en somut örneğidir. Sene sonunda da bu ivmelenmeyi koruyarak hem pazar payımızı hem de satış rakamlarımızı artırmayı hedefliyoruz.”

Nissan Kampanyaları Aralık’ta Devam Ediyor
Kampanyaları ile yakaladığı başarıları sürdürmeyi hedefleyen Nissan, Aralık ayında da ‘Yüzde 0 Faizli Kredi ve ‘KDV’nin Yarısı Nissan’dan’ kampanyalarını 2012 modellerinde sürdürüyor. Kampanya kapsamında düz ve otomatik vitesli Juke için 13 bin liralık kredi kullananlara 13 ay boyunca yüzde 0 faiz imkânı sunulurken, Juke dizel versiyonlarında ise Aralık ayı boyunca KDV’nin yarısı Nissan tarafından ödeniyor.

Nissan, Aralık ayı içerisinde Micra için yüzde 12 bin liralık kredi kullananlara 12 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanı sunarak bir Micra sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Qashqai modeli ise 50 bin 334 TL’ den başlayan fiyatlarla satılırken, Qashqai ve Qashqai+2 modellerinde 12 bin TL için 12 ay yüzde 0,79 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Nissan, İnternette Yenilenen Yüzü ile Tüketicilerin Karşısında
Nissan, web sitesini de yeniledi. Nissan’ın yeni sitesi, ürün portföyünde yer alan modellere ait sayfalardan, şirket kurumsal yapısının anlatıldığı sayfalara, online test sürüşü randevu imkanı sağlayan kullanıcı dostu özel bölümden yetkili bayilerin bilgilerini içeren sayfalara kadar tüm detayları içerecek şekilde hazırlandı. Yenilenen sitede ayrıca güncel kampanya bilgilerini takip etmek isteyenler için de özel bir bölüm oluşturuldu. Nissan ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler www.nissan.com.tr sitesinden detaylı bilgiye sahip olabilecekler.

ÇOK OKUNANLAR