SEKTÖREL › Nissan Juke Emniyet'te

Nissan Juke Emniyet'te

02 Şubat 2011 / 23:09 Nissan Juke Kadıköy, Avcılar, Fatih ve Beşiktaş emniyet müdürlüklerinin filolarına katıldı

Nissan Juke Emniyet'te
Nissan Juke geçtiğimiz Aralık ayında Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nce Polis aracı olarak kullanılmaya başlanmasının ardından şimdi de Kadıköy, Fatih, Beşiktaş ve Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis aracı filosuna katıldı. Araçlar Sultanahmet Meydanı'nda düzenlenen bir törenle Kadıköy, Fatih, Beşiktaş, Avcılar İlçe Emniyet Müdürlerine teslim edildi.

Teslim töreni sırasında bir konuşma yapan Nissan Otomotiv A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu; 'Nissan Otomotiv A.Ş. olarak Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne tahsis ettiğimiz 4 adet Juke'un ardından Kadıköy, Beşiktaş, Avcılar ve Fatih Emniyet Müdürlüklerine tahsis edilen 8 araç performansı, şehir kullanımına uygun boyutları ve yerden yüksek yapısıyla tüm zorlukların üstesinden gelerek, her koşulda Emniyet Teşkilatı'na destek verecektir.' dedi.

Araçların 2 adeti Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, 2 adeti Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü, 3 adeti Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ve 1 adeti de Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak.

ÇOK OKUNANLAR