SEKTÖREL › Mercedes'in otobüs teslimat holü yenilendi

Mercedes'in otobüs teslimat holü yenilendi

06 Aralık 2011 / 23:13 Mercedes-Benz Türk, tamamen yenilediği otobüs teslimat holünü hizmete sundu

Mercedes'in otobüs teslimat holü yenilendi
Bugüne kadar Türkiye’ye 670 Milyon Euro tutarında yatırım yapan Mercedes-Benz Türk, 160 m2 büyüklüğündeki mevcut otobüs teslimat holünü 1.000.000 TL yatırım ile yenileyerek, sürekli iyileştirme yönündeki çalışmalarına devam ediyor. 4 ay süren yenileme sürecinin sonunda yepyeni bir görünüme ve olanaklara kavuşan teslimat holü, eskisine göre daha aydınlık, modern ve sıcak bir atmosfer sunmasının yanında, tasarım, teknik ve teknoloji yönünden tamamen Daimler standartlarına sahip.
 
Bu proje ile yerli ve uluslararası müşterilerine araç teslimatı yaparken daha kullanışlı ve verimli bir tesis sunabilmeyi amaçlayan şirket, yeni teslimat holü ile modern bir cafe-bar alanı ve self-servis hizmeti de sunuyor. Teslimat öncesinde, daha sağlıklı görüşmeler yapabilmeleri için müşteriler ve Mercedes-Benz çalışanları için rahat toplantı alanları da sunan yeni teslimat holü, iki katlı olarak tasarlandığı için, giriş katını müşterilere toplantı ve bekleme salonu olarak, üst katı da çalışanlar için ofis olarak sunuyor.

Eğlence sistemlerinin de entegrasyonu ile araç almaya gelen müşteriler için bekleme alanlarında geniş ekranlarda hem onları eğlendirmek hem de bilgilendirmek amacı ile Mercedes-Benz Türk’ ün tarihçesi, şehiriçi ve şehirlerarası otobüslerinde sunduğu güvenlik önlemleri ile ilgili detaylı bilgiler de gösterilecek. İhracat pazarlarındaki müşterileri için de geliştirilmiş video-konferans sistemi sunan yeni teslimat holü, bu sayede onları tasarım danışmanlığı konusunda Mannheim’ daki MB Tasarım Merkezi ile görüştürebilecek.

ÇOK OKUNANLAR