SEKTÖREL › Mazda akıllı telefonlarda!

Mazda akıllı telefonlarda!

12 Ocak 2012 / 23:30 Mazda, Avupa'da MyMazda uygulamasını sunarak müşterilerini yeni bir hizmetle tanıştırıyor

Mazda akıllı telefonlarda!
Mazda Motor Avrupa yeni ve kullanıcı dostu bir uygulama olan MyMazda akıllı telefon uygulamasını (MyMazda App) ücretsiz olarak Mazda müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bu hizmetin öncelikli olarak iOS cihazlarına (iPhone, iPad ve iPodTouch) sahip müşterilere sunulacağı, kısa süre içerisindeyse Android ve Blackberry akıllı telefonları olanların da bu hizmetten faydalanabilecekleri açıklanıyor. Pekçok işlevsel özelliğinin yanı sıra MyMazda, Mazda müşterilerinin kısa süre içerisinde kolaylıkla yol yardım hizmetlerine doğrudan erişmesine imkan sağlayacak. MyMazda uygulaması sayesinde Mazda müşterileri araçları ve araçlarının servis geçmişi ile ilgili bilgilere istedikleri her yerden ulaşabilecek.

Mazda’nın yeni müşteri hizmeti uygulaması MyMazda,  Mazda araçlarının tüm servis işlemlerinin kaydını merkezi bir veri tabanı üzerinde depolayan Mazda Dijital Servis Kaydı (DSR) sistemi tarafından desteklenecek. MyMazda sayesinde kayıtlı müşteriler araçlarının bilgileri ve servis kayıtları ile kendi kişisel bilgilerine ulaşmak için Mazda’nın DSR sistemine erişebilecek. Kişisel erişim kodları ile müşteriler MyMazda üzerinden bazı verileri güncelleme imkanı bulacak.

Mazda Motor Avrupa’nın yeni MyMazda uygulaması geçen yıl Aralık ayında İtalya’da Bologna Otomobil Fuarında piyasaya sunulmuştu, şu anda da Rusya’daki müşterilerimizin hizmetinde. Verilen bilgiye göre 2012 yılından itibaren de çok sayıda Avrupa ülkesi bu hizmetten faydalanmaya başlayacak.

ÇOK OKUNANLAR