YENİ MODELLER › Makyajlı Tucson New York'ta tanıtıldı

Makyajlı Tucson New York'ta tanıtıldı

29 Mart 2018 / 22:30 Hyundai, kompakt SUV modeli Tucson'da bir makyaj operasyonu gerçekleştirdi...

Makyajlı Tucson New York'ta tanıtıldı

Hyundai Tucson'un makyajlı versiyonu New York Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Dış ve iç mekanındaki dokunuşlarla daha şık bir görünüme kavuşan Tucson, basamaklı ızgarası, LED farları, geniş hava girişli ön tamponu, ikiye ayrılmış sis farları ve gündüz sürüş lambalarıyla dikkat çekiyor. Tucson'un arka bölümünde de bazı yenilikler bulunuyor. Köşeleri yumuşatılan arka stoplara LED özelliği eklenirken, tamponun alt kısmı ve egzoz çıkışları da değiştirilmiş.

446377b3d3f81582d68e73a0ec5a04c4_0.jpg

Yeni tip 19 inçlik jantlara, gelişmiş güvenlik özelliklerine ve Qi kablosuz şarj sistemine sahip olan otomobilin iç mekanı da makyajdan nasibini almış. Havalandırma ızgaralarının tasarımı değiştirilirken üzerine eklenen krom kaplamalarla da daha şık bir görünüm elde edilmiş. Kokpitin üst kısmı tamamen değişirken, aynı zamanda alt kısımla birleşim yeri de deriyle kaplanarak daha modern ve kaliteli bir hissiyat elde edilmiş. i30 ve Santa Fe modellerinde de kullanılan 7 inç dokunmatik multimedya sistemi ise Tucson'un bir diğer yeni özelliği.

Tucson, Çarpışma Önleme Sistemi, Akıllı Hız Sabitleyici, Stop&Go, Sürücü Dikkat Uyarısı ve ikinci USB şarj girişi gibi genişletilmiş özellikleriyle de artık daha nitelikli bir otomobil.

0dfaf77d9eec8278da0acf60bd818ffc_0.jpg

ÇOK OKUNANLAR