SEKTÖREL › Makyajlı Citroen C3 satışa sunuldu

Makyajlı Citroen C3 satışa sunuldu

05 Haziran 2013 / 15:54 Citroen'in küçük sınıf modeli C3 yenilenen yüzüyle bayilerdeki yerini aldı

Makyajlı Citroen C3 satışa sunuldu
Makyajlanan Citroën C3, 36.100 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Yenilenen far yapısı, yeni ön bölümü,  LED gündüz farları ile daha çekici bir görünüme kavuşan C3; arka park sensörü, bluetooth, arka görüş kamerası, navigasyon gibi özelliklerle donanım listesini de yeniledi.

Citroën C3’ün Confort versiyonunda sunulan ve sınıfındaki diğer otomobillerden farklılaşmasını sağlayan en önemli özelliklerinden birisi görüş açısını maksimuma çıkaran “Zenith” ön camı. “Visiodrive” özelliği sayesinde yuvarlatılmış özel ön camın benzersiz yapısı ve genişliği sürücüye yukarıya doğru 80 derecelik bir görüş açısı sunuyor.  Dizel otomatik seçeneği, ESP (e-hdi versiyonda) ve start&stop dizel özellikli otomatik seçeneği ile de segmentinde fark yaratan Citroën C3, motor ve ekipman seviyelerine göre farklılık gösteren üç versiyon sunuyor.
 
Citroën teknolojisini yansıtan yüksek donanım seviyesi ve cazip fiyat avantajı ile dikkat çeken C3'ün benzinli-otomatik giriş seviyesinde 36.100 TL’den başlayan fiyat etiketleri taşıyor.
 

ÇOK OKUNANLAR