YENİ MODELLER › Lamborghini Gallardo LP560-4 Bicolore

Lamborghini Gallardo LP560-4 Bicolore

05 Şubat 2011 / 00:40 Gallardo, Bicolore adındaki çift renkli yeni bir versiyonuyla dikkatleri yeniden üzerine çekmek istiyor

Lamborghini Gallardo LP560-4 Bicolore

Lamborghini, Ferrari'nin 458 Italia modeli yollara çıktığından beri etkileyiciliğini kaybetmeye başlayan Gallardo'nun yeniden ışıldayabilmesi için özel bir versiyon geliştirdi. Gallardo LP560-4 Bicolore adıyla sunulan bu model, çift renkli gövdesiyle dikkat çekiyor. Otomobilin tavanındaki, motor bölümünün üstündeki, sütunlarındaki ve arka spoylerindeki Noctis siyahı rengi, gövde rengiyle kontrast oluşturuyor. Titanyum grisi renginde 15 kollu jantlara sahip olan Bicolore'nin kabini de bolca kullanılan deri ile daha özel hale getirilmiş. 'Nero Persus' deriyle kaplanan kabinde, aracın gövde rengiyle (yeşil, turuncu, mavi, gri ya da beyaz) aynı renkte olan dikişlere yer verilmiş.

Otomatikleştirilmiş e-gear şanzımanla, karbon-seramik fren diskleri ve rampalarda aracın önünü kaldıran lift sistemiyle sunulan LP560-4 Bicolore'nin motoru, tek renkli LP560-4'tekiyle aynı: 560 bg gücünde 5.2 litrelik V10.

ÇOK OKUNANLAR