KAMPANYALAR › Jeep Compass'ta cazip kampanya...

Jeep Compass'ta cazip kampanya...

20 Şubat 2013 / 14:44 Compass'ta yarısı peşin, kalan yarısıysa 1 yıl sonra ödemeli yüzde '0' faizli kredi fırsatı sunuluyor

Jeep Compass'ta cazip kampanya...
Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep markası, başta Compass olmak üzere Grand Cherokee, Cherokee ve Wrangler Rubicon modelleri için özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; kompakt SUV segmentinin başarılı temsilcisi Jeep Compass için yarısı peşin ödemeli, kalan yarısı ise tam 1 yıl sonra geri ödemeli %0 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Şubat ayı sonuna kadar geçerli olan ve Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Jeep Finans kanalıyla hizmete sunulan kredi kampanyası kapsamında Jeep Compass’a yarısı Şubat 2013, diğer yarısı ise Şubat 2014’te %0 faizli ödeme kolaylığı ve 79.100 TL’den başlayan cazip fiyatlarla sahip olma imkanı sunuluyor.

Bu özel kampanya kapsamında Grand Cherokee, Cherokee ve Wrangler Rubicon modellerine ise 36 aya varan cazip kredi imkanlarıyla sahip olunabiliyor. Grand Cherokee, Cherokee ve Wrangler Rubicon modelleri için kampanya kapsamında %0.80’den başlayan faiz oranları ile 120 bin TL’ye kadar cazip kredi seçenekleri yer alıyor.

ÇOK OKUNANLAR