SEKTÖREL › Hyundai'den yeni bir hizmet...

Hyundai'den yeni bir hizmet...

14 Temmuz 2012 / 03:37 Hyundai, müşterilerine sunduğu Satış Sonrası Hizmetleri'ne bir yenisini daha ekledi

Hyundai'den yeni bir hizmet...
2011 yılının Ekim ayında başlatılan “Kapınızdaki Servis Hyundai” programı ile araçlarını hiç servise uğramadan, kapılarının önünden bakım için teslim eden Hyundai müşterilerine yeni bir hizmet daha sunuluyor.

9 Temmuz 2012 itibariyle, tüm Türkiye’de başlayan “Havalimanındaki Servis Hyundai” ile Hyundai müşterileri, araçlarını tatile veya iş gezisine çıkmadan hemen önce, havalimanında Hyundai Yetkili Servisleri’nin uzman ekibine teslim ettikten sonra seyahatlerinin keyfini çıkartmaya başlıyor. Seyahatten dönen müşteriler, araçlarını teslim alırken üç farklı seçenekten birini tercih edebiliyor: Havalimanı, kapınızın önü veya Hyundai Yetkili Servisi. Müşteriler araçlarına yapılan tüm işlemler hakkında detaylı bilgiyi aracını teslim aldığı yerde alabilecek ve farklı ödeme seçeneklerinden de yararlanabilecekler.

Hyundai’nin benzersiz “Satış Sonrası Hizmetleri” ve “Havalimanındaki Servis Hyundai” programı hakkında daha fazla bilgi almak için, en yakın Hyundai Yetkili Servisi’ni ya da www.hyundai.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.

ÇOK OKUNANLAR