SEKTÖREL › Hyundai'den sanata destek

Hyundai'den sanata destek

18 Nisan 2013 / 12:52 Hyundai, 'All Arts İstanbul Klasik ve Modern Sanat Fuarı'nda özel bir çalışmayla yer alıyor

Hyundai'den sanata destek
Hyundai’nin kompakt modeli i30, ünlü tasarımcı Bülent Erkmen tarafından özel olarak tasarlanan versiyonuyla  "All Arts İstanbul Klasik ve Modern Sanat Fuarı" ziyaretçilerinin karşısına çıkıyor.

Bugüne kadar birçok özgün eser yaratan ve sayısız mimari derginin kapaklarını tasarlayan Bülent Erkmen, özel grafik sunumlarıyla da bilinen bir sanatçı. Fuarda sergilenen antika tablolar, klasik eserler ve modern çalışmalar kadar dikkat çeken i30 da Bülent Erkmen’in yarattığı çizgilerle şekillendi.

Hyundai, All Arts İstanbul’da i30 modelinin yanı sıra fuar için özel olarak tasarlanan i20, i30, i30 Cross Wagon, Elantra ve ix35 modelleriyle şehrin dört bir yanından tüm katılımcıların taşınmasına da destek veriyor. Fuara davet edilen yerli ve yabancı uzmanlar, akademisyenler ve koleksiyonerlerin ulaşımı fuar için hazırlanan Hyundai modelleriyle gerçekleştiriliyor.

Geleneksel ve geleceğe yönelik tasarımların bir araya geldiği, yeni açılımlara olanak sağlayacak bir platform olarak değerlendirilen All Arts İstanbul Klasik ve Modern Sanat Fuarı’nın kapıları 18-21 Nisan tarihleri arasında açık kalacak. Türkiye’de ilk kez düzenlenen fuarda Türk ve Osmanlı geleneksel sanatlarından modern çalışmalara kadar 260 sanatçı ve 880 sanat eseri bir arada yer alacak.

ÇOK OKUNANLAR