SEKTÖREL › Hyundai'den ikinci el operasyonu

Hyundai'den ikinci el operasyonu

16 Temmuz 2017 / 00:14 Hyundai, H-promise adını verdiği projesiyle tüm modellerinin ikinci el değerini artırmak ve marka imajını yükseltmek istiyor

Hyundai'den ikinci el operasyonu

Güncel ve eski modellerinin ikinci el değerini yüksek tutmak isteyen Hyundai, H-Promise adıyla hayata geçirdiği projesi kapsamında, modellerinin değer kaybını önlemeyi hedefliyor. H-Promise sayesinde Türkiye genelinde yaygın bir hizmet vermeyi planlayan Hyundai, ayrıca her marka ve model aracın güvenilir şekilde satışını gerçekleştirmeyi de hedefliyor.

H-Promise, www.ikincielhyundai.com adresiyle hizmet vererek sürdürülebilir satış döngüsünü de artırırken aynı zamanda mobil cihazlarla da uyumlu olarak çalışıyor. Sitedeki ikinci el otomobillerin, 46 noktadan ekspertizi yapılmış onaylı modeller olduğu açıklanıyor.

Hyundai H-Promise ile ilgili olarak görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Hyundai markası olarak, müşterilerimizin memnuniyetinin en yüksek seviyede olması bizler için son derece önemli. Gerek sıfır kilometre gerekse ikinci el bir Hyundai modeli satın alacak müşterilerimizin araçlarını kullandıkları süre boyunca kendilerini her konuda güvende hissetmelerini sağlamak birinci hedefimiz. H-Promise, sattığımız her aracın ikinci el değerini koruyacak ve 0 kilometre araçlarımızın satışlarına da katkıda bulunacak. Böylelikle değer kaybının da önüne geçmeyi arzuluyoruz” dedi.

ÇOK OKUNANLAR