SEKTÖREL › Hyundai'den festival tadında test sürüşü

Hyundai'den festival tadında test sürüşü

16 Kasım 2011 / 01:41 15 Kasım tarihinde başlayan 'Hyundai Testivali'nde, farklı Hyundai modelleri ile test sürüşü imkanı sunuluyor

Hyundai'den festival tadında test sürüşü
Hyundai’nin 15 Kasım–15 Aralık tarihleri arasında düzenlediği “Hyundai Testivali” süresince, Türkiye çapındaki 72 adet yetkili satış noktasında farklı Hyundai modelleri ile test sürüşü imkanı sunuluyor.

“Hyundai Testivali” etkinlikleri süresince Hyundai modellerini test edenleri birbirinden değerli hediyeler de bekliyor. Aynı zamanda etkinlikler süresince çeşitli aktiviteler ile Hyundai Bayileri’nde eğlenceli bir gün geçirmek de mümkün olacak. Farklı Hyundai modellerinin 1 ay test edilebileceği etkinlik sırasında sürüş deneyimi yaşayacak ziyaretçiler aynı zamanda Hyundai Finans avantajları hakkında da bilgi alabilecek ve tüm imkanlardan yararlanabilecekler.

Testival etkinliği süresince Hyundai bayilerini ziyaret edip test sürüşüne katılacak kişiler arasında yapılacak çekilişle 10 kişiye iPhone4, 10 kişiye ise iPad2 hediye edilecek. Aynı zamanda test sürüşüne katılan tüm ziyaretçilere, bütün GSM operatörleri için geçerli olacak 4 saat görüşme süresi çekilişsiz hediye edilecek. Hediyelerle renklenen “Hyundai Testivali” aynı zamanda çeşitli aktivitelerle tüm ziyaretçiler için keyifli bir ortam sunacak.

Hyundai’nin 12 ayrı modelden oluşan geniş model yelpazesi için, Hyundai Finans’tan Kasım ayına özel destekler sunuluyor. Belirli modellerde 20 bin TL’ye 12 aya kadar yüzde sıfır faizli kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kredi kullanmak istemeyen müşterilere Hyundai Finans dahilinde takas desteği veya ilk kez yeni Hyundai araç sahibi olanlara özel olarak “İlk Hyundai’m” desteği de sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR