KAMPANYALAR › Hyundai Tucson'da iki sürpriz birden...

Hyundai Tucson'da iki sürpriz birden...

09 Temmuz 2016 / 17:18 T-GDI motorlu 4x2 versiyona kavuşan Tucson, ayrıca artık 7 yıllık garanti ile sunuluyor...

Hyundai Tucson'da iki sürpriz birden...

Hyundai'nin SUV modeli Tucson, tıpkı yeni Elantra gibi 7 yıl/80.000 km garanti seçeneği ile sunulmaya başlandı. Markanın Tucson’daki bir diğer yeniliği ise, 4x2 çekiş sisteminin T-GDI DCT versiyonla kombine edilmiş olması. Hyundai Tucson 4x2 T-GDI DCT, 97.050’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Şık tasarımı, üst düzey donanımları ve performanslı turbo benzinli motoruyla dikkat çeken Hyundai Tucson, şimdi de 7 yıl / 80.000 km garanti ve daha fazla yakıt ekonomisi isteyenler için 4x2 önden çekiş versiyonuyla satışa sunuluyor. Tucson, ayrıca 7 ileri DCT şanzımanıyla da kullanıcısına büyük rahatlık sağlıyor. 4x4 çekiş sistemine ek olarak sunulan 4x2 DCT versiyon, 177 beygirlik turbo performansını konforla birleştirirken aynı zamanda cazip fiyat avantajıyla da öne çıkıyor.

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, yeni versiyon ve 7 yıl garanti seçeneğiyle ilgili olarak, “SUV-C segmentine fiyat avantajıyla ulaşmak isteyen ancak güç ve konfor beklentisi yüksek olan müşterilerimizi hedef alan Tucson 4x2 DCT kombinasyonumuzun özellikle Style ve Elite donanım seviyeleriyle rakiplerine karşı güçlü birer alternatif olacağına inanıyoruz. Tucson modelimizde de sunmaya başladığımız 7 yıl/80.000 km garanti ise ürünlerimize olan güvenimizin bir kanıtı. Çünkü biz müşteri memnuniyetinde her zaman 1 numara olmayı hedefliyoruz. Bu alandaki çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.

ÇOK OKUNANLAR