SEKTÖREL › Hyundai Pop-up showroom'u ile müşterilerine özel fırsatlar sunuyor

Hyundai Pop-up showroom'u ile müşterilerine özel fırsatlar sunuyor

15 Nisan 2018 / 12:49 Hyundai Pop-up Showroom Türkiye’yi gezmeye devam ediyor

Hyundai Pop-up showroom'u ile müşterilerine özel fırsatlar sunuyor

İstanbul’dan başlayarak tüm Türkiye’yi gezecek olan Hyundai’nin yeni showroom projesi, otomobil satın almak isteyen müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. AVM'lerde ve merkezi noktalarda konumlandırılan Hyundai pop-up showroom, 150m2’lik alanıyla yeni ürün gamını tanıtırken, aynı zamanda marka hakkında da önemli deneyimler yaşatıyor

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Beğenilen modellerimizi pop-up showroom'un dinamik satış ve ürün yerleştirme ekibi ile ülkemizdeki tüm müşterilerimize yakından tanıtmış ve test ettirmiş oluyoruz. Çünkü klasik showroom mantığı yerine, insanların aileleriyle zaman geçirdiği yerleri tercih ederek onları zamandan tasarruf ettirmiş ve aynı zamanda otomobil satın almak isteyenlerin de gereksinimlerine uygun modellerimizi çok detaylı bir şekilde anlatmış oluyoruz. Ayrıca müşterilerimizin aileleri ile birlikte showroomuzda dinlenmeleri ve oyunlara dahil olmaları da bizim için çok anlamlı. Çünkü Hyundai ailesi olarak birinci hedefimiz “Otomotiv sektörünün en sevilen markası olmak” dedi.

Hyundai, düzenlediği bu özel proje ile her şehirde 200’den fazla test sürüşü yaparken aynı zamanda binlerce ziyaretçiyi showroomunda ağırlamış oluyor. Ayrıca 15 Nisan’a kadar Hyundai pop-up showroomu ziyaret ederek test sürüşüne çıkanlar FIFA 2018 Dünya Kupası çekilişine katılma hakkı da kazanıyorlar.

ÇOK OKUNANLAR