SEKTÖREL › Hyundai 2014 FIFA Dünya Kupası elçilerini seçti

Hyundai 2014 FIFA Dünya Kupası elçilerini seçti

24 Mart 2014 / 21:45 Real Madrid'li Iker Casillas ve AC Milan'lı Ricardo Kaká 2014 Dünya Kupası'nda Hyundai'yi temsil edecek

Hyundai 2014 FIFA Dünya Kupası elçilerini seçti

Hyundai sanata ve spora desteklerini tüm hızıyla sürdürüyor. 2014 FIFA Dünya Kupası’nın ana sponsorlarından biri olan Hyundai, marka elçileri olarak dünyanın en popüler futbolcularından Real Madrid’li İspanyol Iker Casillas ve A.C Milan’lı Brezilyalı Ricardo Kaká’yı tercih etti.

Futbol tutkunlarıyla Hyundai arasında sıkı bir bağ kurması arzulanan bu aktivitede ayrıca Chelsea’li orta saha oyuncusu Oscar Emboaba da Brezilya’daki yerel marka temsilcisi olacak. Marka elçileri sezon boyunca etkin bir rol oynayarak birçok aktivitede yer alırken aynı zamanda televizyon, dergi ve sosyal medya reklamlarında da markanın yüzü olacak.

Hyundai Motor Company Kıdemli Başkan Yardımcısı ve COO’su Tak Uk Im, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Efsanevi futbol yıldızlarını Hyundai’nin FIFA 2014 Brezilya Dünya Kupası marka elçileri olarak açıklamaktan gurur duyuyoruz ve yaşanacak futbol coşkusu için de çok heyecanlıyız. Dünyanın en popüler sporu futbol ile Hyundai’nin bağlılığını Casillas ve Kaká sayesinde de zirveye çıkarmak istiyoruz. Modern ve klasik sanat kadar spor aktivitelerine de desteğimiz uzun yıllar sürecek. Bu turnuvanın dünyanın her yerinde aynı coşku ve heyecanı yaşatmasını arzuluyoruz” dedi.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR