SEKTÖREL › Honda Türkiye'de üretim normale dönüyor...

Honda Türkiye'de üretim normale dönüyor...

28 Kasım 2011 / 16:18 Honda Türkiye, Tayland'da yaşanan sel felaketinin etkilerinin yok olmaya başlamasıyla normal üretim kapasitesine dönüyor

Honda Türkiye'de üretim normale dönüyor...
Tayland'da yaşanan sel felaketi sebebiyle üretimine 14 Kasım tarihinde ara veren Honda Türkiye, 19 Aralık 2011 tarihinde normal üretim kapasitesine geri dönüyor. Firmanın konuyla ilgili olarak yaptığı basın açıklamasını aynen yayınlıyoruz:

Tayland’da yaşanan sel felaketinin etkilerinin yok olmaya başlamasıyla Honda İngiltere ve Honda Türkiye 19 Aralık 2011 tarihinde normal üretim kapasitesine dönüyor.

İki fabrikada da üretimin normal seviyeye geçmesiyle Yeni Civic Hatchback ve Yeni Civic Sedan modellerinin seri üretimine başlanacak.

Honda Türkiye olarak, tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize gösterdikleri anlayış için çok teşekkür ederiz. Eski gücümüzle ve kaldığımız yerden devam edeceğimiz, en önemlisi de yeni Civic’in üretimine başlayacağımız için çok heyecanlıyız.

Güncellenen planlarımızı kamuoyuna aktarmaya devam edeceğimizi belirtir, bu süreç içerisinde göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı Honda Türkiye olarak sizlere de teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Honda Türkiye 

ÇOK OKUNANLAR