YENİ MODELLER › Ford Edge makyajlandı...

Ford Edge makyajlandı...

28 Şubat 2018 / 22:15 Ford SUV ailesinin ülkemizdeki en büyük modeli olan Edge'in makyajlı versiyonu Cenevre’de sahneye çıkıyor

Ford Edge makyajlandı...

Ford'un SUV ailesinin  en büyük üyesi olan Ford Edge yenilenen yüzüyle Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek. Edge, sportif ST Line donanımı, yenilikçi sürüş destek teknolojileri, güçlü motoru ve yeni donanımlarıyla Avrupalı otomobil severler ile buluşuyor. Yenilenen Ford Edge’i, SUV ailesinin en teknolojik modeli haline getiren sürüş destek teknolojileri arasında ikincil çarpışma freni, acil durum manevra destek sistemi, geliştirilmiş adaptif hız kontrol sistemi ve şerit hizalama sistemleri bulunuyor.

Makyajlı Edge’in 2.0 litrelik çift turbolu EcoBlue dizel motorunun en güçlü versiyonu, 238 bg azami güç sunuyor. Edge’in yeni güçlü motoru, 8-ileri tam otomatik şanzıman ve 4x4 çekiş sistemiyle kombine edilmiş.

Ford’un benzersiz Performance ailesinin tasarım detaylarını barındıran ST-Line donanımı ile sahneye çıkacak makyajlı Ford Edge, premium sedefli beyaz gövde rengi ile dış tasarımında stil sahibi bir görünüme bürünüyor. Yeni Edge’in geniş ön ızgarası,yeni ön farları ve siyah renk 20 inç alüminyum jant seçeneği‘sportif’ karakterine vurgu yapıyor.

Yeni Edge’in iç tasarımında da yenilikler bulunuyor. Apple CarPlay ile eşleştirilebilen Ford’un sofistike SYNC 3 araç içi bilgi ve eğlence sistemi, 8 inç renkli dokunmatik ekranla destekleniyor. Ford ve Bang & Olufsen’in işbirliği ile geliştirilen B&O Play ses sistemi ile ısıtmalı ve soğutmalı deri koltuklar Ford Edge’in dikkat çeken donanımları arasında.

ÇOK OKUNANLAR