KAMPANYALAR › Fiat'tan hediyeli servis kampanyası...

Fiat'tan hediyeli servis kampanyası...

18 Ocak 2012 / 22:13 Fiat Türkiye, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat modelleri için yeni bir servis kampanyasına start verdi

Fiat'tan hediyeli servis kampanyası...
Kış mevsiminin soğuk ve yıpratıcı şartlarının kendini güçlü biçimde hissettirdiği bu günlerde Fiat Türkiye, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahipleri için özel ödeme kolaylıkları sunan yeni bir servis kampanyası düzenliyor. 29 Şubat 2012 tarihine kadar Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak servis kampanyası kapsamında 400 TL ve üstünde işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahipleri için World’e özel 5 taksitle ödeme ayrıcalığı sağlanıyor. Kampanyadan yararlanacak Fiat sahiplerine ayrıca Fiat logolu atkı seti ve şemsiye hediye edilirken, ayrıca Paro kart sahiplerine özel bir sonraki servis işlemlerinde geçerli 10 TL değerinde indirim avantajı da sunuluyor.

Fiat’ın atkı seti ve şemsiye hediyeli kış kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.

ÇOK OKUNANLAR