KONSEPT › Fiat Uno Cabrio Concept

Fiat Uno Cabrio Concept

04 Şubat 2011 / 21:48 Fiat, Brezilya'daki otomotiv mühendislik bölümü tarafından geliştirilen 'Uno Cabrio Concept'i tanıttı

Fiat Uno Cabrio Concept
2010 Sao Paulo Otomobil Fuarı'nda sergilenen Fiat Uno Cabrio konsepti, farklı ön ve arka tasarımıyla dikkat çekiyor. LED aydınlatma gruplarına, 17 inçlik jantlara ve geniş tabanlı lastiklere sahip olan Fiat Uno Cabrio, sportif süspansiyonlu küçük bedenini taçlandıran güçlü bir turbo motora sahip. 1.4 litre silindir hacimli turbo beslemeli 152 bg'lik benzinli motora sahip olan Fiat Uno Cabrio konseptinin, 200 km/s'nin üzerine çıkabildiği açıklanıyor.

Otomobilin kabin içindeyse, 3 kollu direksiyon simidinden orta konsola yerleştirilmiş yağ ve basınç göstergelerine kadar pekçok sportif tasarım öğesine yer verilmiş.Merkezi gösterge paneline entegre edilen turbo basınç sayacı ayrıca dikkat çeken unsurlar arasında yer alırken, deri kaplı koltuklar, aluminyum kabin içi kaplamalar, yarış tipi dört noktadan bağlantılı emniyet kemerleri gibi unsurlar sportif maksatlı tasarım unsurları arasında yer alıyor.

ÇOK OKUNANLAR