SEKTÖREL › Fiat Egea'da 2018 yenilikleri

Fiat Egea'da 2018 yenilikleri

16 Nisan 2018 / 20:39 Egea ailesinin donanım özellikleri elden geçirilmiş versiyonları satışa sunuldu...

Fiat Egea'da 2018 yenilikleri

Fiat Egea, yeni donanım paketlerine kavuştu. 2018 model yılı ile birlikte tüm ailede Easy ve Easy Plus versiyonlarda opsiyonel olarak tercih edilebilecek ‘Stil Paketi’ oldukça zengin bir içeriği 3 bin TL’lik bir fiyat farkıyla sunuyor. Stil Paketi; krom ön ızgara, ön sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü ve hız sabitleyici gibi özellikler sunuyor.

2018 model yılı ile birlikte Egea Sedan Urban versiyonlarda ise LED gündüz farları standart olarak sunulmaya başlandı. Ayrıca Egea Sedan Urban versiyonu ile Hatchback ve Station Wagon Urban Plus versiyonlarında 7 inç’lik dokunmatik tablet ekrana sahip Uconnect bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay desteği ve geri görüş kamerasını içeren ‘Teknoloji Paketi’ de opsiyonel olarak tercih edilebilir hale geldi. Bu paket de tıpkı Stil Paketi gibi 3 bin TL’lik bir bedelle sunuluyor.

1.6 M.Jet dizel motora sahip Egea Hatchback ve Egea Station Wagon Lounge Plus versiyonlarında ise Bi-Xenon farlar ile 18 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar, yine 3 bin TL’lik fiyata sahip olan ‘Spor Paketi’ ile satın alınabilecek.

ÇOK OKUNANLAR