SEKTÖREL › Festivalin B-serisi talihlileri belli oldu

Festivalin B-serisi talihlileri belli oldu

13 Eylül 2012 / 19:59 Yeni Mercedes-Benz B-Serisi 'İstanbul Shopping Fest 2012' ile sahiplerini buldu

Festivalin B-serisi talihlileri belli oldu
Mercedes-Benz Türk geçtiğimiz yıl ilk defa organize edilen, İstanbul’u dünyanın alışveriş, kültür ve eğlence merkezine dönüştüren “İstanbul Shopping Fest 2012” yi,  “Mercedes-Benz B-Serisi” aracı ile destekledi. Bu kapsamda 3 adet yeni Mercedes-Benz B 180 BlueEFFICIENCY araç, 9-29 Haziran tarihlerini kapsayan “İstanbul Shopping Fest 2012” çekilişi için büyük ödül olarak sunuldu. Yapılan çekilişe gore, Esen Efiloğlu, Efrail Albayrak ve Lokman Atsak Mercedes-Benz B 180 BlueEFFICIENCY model araç sahibi olmaya hak kazandı. İSF talihlileri ödüllerini düzenlenen tören ile teslim aldı.

Dünyanın birçok noktasından yüzbinlerce ziyaretçinin ağırlandığı İstanbul Shopping Fest sonunda yapılan çekilişte büyük ödül olarak sunulan B180 Prime model araçlar, İstinye Park, Kanyon, Akmerkez, A-Plus, Palladium ve Optimum alışveriş merkezlerinde sergilendi ve alışveriş tutkunları ile buluştu. Modanın kalbi olan İstanbul’un tanıtımı, Türkiye’de turizm, tekstil, gıda, teknoloji, kültür ve eğlence sektörlerinin gelişimi için büyük önem taşıyan bu festival, Mercedes-Benz Türk’ün de konuya verdiği önem ve destek sayesinde “Mercedes-Benz” markasını moda ile birleştirdi.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Otomobil Filo Satış Kısım Müdürü Mehmet Anamur, Istanbul Shopping Fest 2012 (ISF) organizasyonu ile gerçekleştirilen bu işbirliğini şöyle değerlendirdi: “Bu yılın başında satışa sunduğumuz yeni B-Serisi, bir önceki modele göre daha konforlu, iç hacmi daha geniş, daha dinamik ve güvenli. Kasım 2011’den bu yana Türkiye’de satışa sunulan, genç ve modern bireyler, aileler ve çiftler için tasarlanan yeni Mercedes-Benz B-Serisi kaliteyi, tarzı, konforu ve lüksü, sportif bir sürüş keyfi ve dinamizm ile bir arada sunuyor. ISF ile işbirliği yaparak bu yepyeni aracı farklı bir mecrada tanıtma fırsatını bulduk. Aracımızın 6 AVM’de sergilenmesi ve alışveriş festivali duyurularında çekiliş ödülleri arasında yer alması, B-Serisi’nin görünürlüğüne ve bilinirliğine önemli bir katkıda bulundu. Bu şekilde yeni kitlelere ulaştık ve olumlu geri dönüşler aldık. Öte yandan hiç şüphesiz, Istanbul Shopping Fest kapsamında tüketicilerin üç Mercedes-Benz otomobilden birini  kazanabilme şansının olması, festivalin itibarını ve ödüllere olan ilgiyi de artırdı.”

ÇOK OKUNANLAR