YEDEK PARÇA › Ferrari'lere premium servis hizmeti!

Ferrari'lere premium servis hizmeti!

02 Mayıs 2018 / 13:11 New Power paketi ile 90 bin km’ye kadar yol kat etmiş otomobillere 15 yaşına kadar garanti imkanı sunuluyor

Ferrari'lere premium servis hizmeti!

Ülkemizde 2005 yılından bu yana Tofaş çatısı altındaki Fer Mas tarafından temsil edilen Ferrari, servis hizmetleriyle müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. 2012 model yılı ve üzeri tüm otomobillerinde sunduğu 7 yıllık ücretsiz bakım paketiyle dikkat çeken servis hizmetleri sayesinde Ferrari sahipleri, kullanıma bağlı aşınan parçaların yenilenmesi dışında (lastik, fren balatası gibi) bir masraf ödemiyor. Servis hizmeti, Fer Mas tarafından yılda 1 veya her 20 bin km’de bir, toplam 7 bakım programı tamamlanacak şekilde gerçekleştiriliyor. Üstelik üretici firma Ferrari tarafından resmi, ücretsiz bakım programı kapsamında belirtilmiş tüm filtreler, fren hidroliği, yağlar, sıvılar ve motor kayışları da Fer Mas tarafından işçilik bedelleri pakete dahil olmak üzere yenileniyor. Ayrıca otomobilin sahibi değişse dahi, 7 yıllık ücretsiz bakım paketi programı aynı şekilde devam ederken, dileyen kullanıcılar “New Power” garanti paketini satın alarak, 90 bin km’yi aşmamış otomobilleri için, her yıl yenileme şartıyla, otomobilin 15 yaşına kadar, motor, şanzıman ve birçok elektronik aksamının garantisini uzatabiliyor.

Hem Ferrari hem de Maserati için servis hizmetleri veren Fer Mas satış sonrası hizmetler ekibi, İtalya’da sürekli olarak aldıkları teorik ve uygulamalı eğitimlerle birlikte yüksek el işçiliği, bilgi dağarcığı ve becerileriyle dikkat çekerken, Armutlu’da yer alan tesise yılda ortalama 400 Ferrari, 1200 de Maserati girişi gerçekleşiyor.

ÇOK OKUNANLAR