SEKTÖREL › En yeni Ford'lar Anadolu turunda...

En yeni Ford'lar Anadolu turunda...

31 Mayıs 2013 / 01:18 Ford'un yeni modelleri, Konya’da başlayıp Muğla'da son bulacak etkinliklerle, Anadolu'nun 9 şehrinde tanıtılacak

En yeni Ford'lar Anadolu turunda...
Türkiye otomotiv sektörünün liderliğini 11 yıldır elinde bulunduran Ford, Focus, Fiesta, B-MAX, Kuga ve yeni Tourneo Custom modellerini, Anadolu’nun 9 ilinde düzenleyeceği Ford Show etkinliklerinde meraklılarıyla buluşturacak. Ford, her şehre özel tasarlanmış etkinlik alanlarında, katılımcılara araçlarının üstün özelliklerini deneyimleme fırsatı verecek. Etkinlik alanlarındaki eğlenceli oyunlar, ünlü komedyen Yavuz Seçkin’in tek kişilik gösterileriyle son bulacak.

29 Mayıs tarihinde Konya’da başlayacak Ford Show, Urfa, Gaziantep, Sivas, Ordu, Kocaeli, Edirne ve Çanakkale’nin ardından, 24 Haziran tarihinde Muğla’da son bulacak. Her şehirde ikişer gün düzenlenecek Ford Show’da, katılımcılar Fiesta’nın 'Şehiriçi Güvenlik Sistemi'ni ve Focus’un 'Otomatik Park Sistemi'ni test edebilecek. Yeni Kuga ve Tourneo Custom'ın da etkinlik alanında deyimlenebileceği Ford Show'da "B-MAX’le Hayata Kapılarını Aç” yarışmasının kazananlarına ise çeşitli ödüller verilecek.

Etkinlik düzenlenen şehirlerde, sıfır kilometre Ford otomobil alanlara 500 TL indirim uygulanırken, 2. El almak isteyenler “Serviste KDV Bizden” kampanyasına dahil edilecek. Ford sahipleri ücretsiz check-up hizmetinden yararlanacak, 400 TL ve üzeri alışveriş edenler hediyeler kazanacak. Ayrıca, fren balatası değişiminde yüzde 15 indirim yapılırken, 4 lastik alana Opet’ten 75 TL’lik yakıt hediye edilecek.

Ford Show boyunca, etkinliğin son günü her ilde ünlü komedyen Yavuz Seçkin, Ford davetlileri ve etkinliklere katılıp bilet kazanan katılımcılar için şehrin kültür merkezinde tek kişilik gösteri yapacak.

Ford Show Etkinlik Takvimi:
Konya: 29-30 Mayıs
Şanlıurfa: 1-2 Haziran
Gaziantep: 4-5 Haziran
Sivas: 8-9 Haziran
Ordu: 11-12 Haziran
Kocaeli: 14-15 Haziran
Edirne: 18-19 Haziran
Çanakkale: 20-21 Haziran
Muğla: 23-24 Haziran

ÇOK OKUNANLAR