SEKTÖREL › Elektrikli Spark Los Angeles'ı bekliyor

Elektrikli Spark Los Angeles'ı bekliyor

23 Kasım 2012 / 21:05 Chevrolet, Los Angeles Otomobil Fuarı'nda Spark'ın elektrikli versiyonunu tanıtacak

Elektrikli Spark Los Angeles'ı bekliyor
Chevrolet, 30 Kasım – 9 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek Los Angeles Otomobil Fuarı’nda, en küçük modeli olan Spark’ın elektrikli versiyonunu tanıtacak. Spark EV lansmanıysa 2013’te gerçekleştirilecek. Chevrolet ayrıca interaktif bilgi-eğlence sistemi MyLink’in işlevselliği artırılarak geliştirilmiş versiyonunu da yine Los Angeles fuarında tanıtacak. Yeni MyLink ilk olarak 2014 Impala modeli ile birlikte satışa sunulacak.

Chevrolet Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Chris Perry konuyla ilgili olarak: "Chevrolet’nin tanıtımını gerçekleştirdiği yeni ürün, özellik ve teknolojiler tüketiciye olağanüstü bir işlevsellik, konfor ve rahatlık sunmak için tasarlandı. Chevrolet bu sayede, üst üste global satış rekoru kırdığı sekiz çeyrekte yakaladığı bu ivmeyi devam ettiriyor. Spark EV ve yeni nesil MyLink, Chevrolet’nin günümüz tüketicisinin kolaylıkla benimseyeceği ve gerçek anlamda değer vereceği gelişmiş teknolojiler sunma konusundaki kararlılığını gösteriyor” dedi.

Mevcut MyLink, tüketiciye kullanımı kolay bir araç içi bağlantı sistemi sunuyor. 2014 Impala’nın lansmanıyla birlikte, MyLink’e yeni kişisel özellikler eklenecek ve sistem çok daha kesintisiz bir akıllı telefon entegrasyonu sunuyor olacak.
 

ÇOK OKUNANLAR