SEKTÖREL › Dualogic şanzımanlı Panda satışa sunuldu

Dualogic şanzımanlı Panda satışa sunuldu

23 Mart 2013 / 11:15 Panda'nın çevreci Twinair motor ve otomatik şanzımanla kombine edilen versiyonu ülkemizde satışa sunuldu

Dualogic şanzımanlı Panda satışa sunuldu
Ülkemizde ilk etapta 69 bg gücünde 1.2 litrelik benzinli motor seçeneğiyle satışa sunulan yeni Fiat Panda'nın Twinair motora, Start&Stop özelliğine ve Dualogic şanzımana sahip yeni bir versiyonu daha Fiat showroomlarındaki yerini aldı. Panda’nın 0.9 litrelik çevreci Twinair motoru 85 bg güç üretirken, 145 Nm’lik tork değerine ulaşabiliyor. 0.9  litrelik bu motor, 95 g/km’lik emisyon değeriyle ve 4.1 litre/100 km olarak açıklanan ortalama yakıt tüketimiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Ülkemizde 34.250 TL'den başlayan fiyatlarla sunulan Panda 0.9 Twinair Dualogic, Pop ve Lounge adı verilen 2 ayrı donanım seçeneğiyle sunuluyor. Baz donanımında; 4 havayastığı, ABS, EBD, manuel klima, elektrikli ön camlar, gövde rengi tamponlar gibi donanımların standart olarak sunulduğu otomobilin Lounge donanım seçeneğindeyse, otomatik klima, Blue&Me ses sistemi, gövde rengi kapı kolları, tavan rayları, ön sis farları, asimetrik katlanabilen arka koltuklar yer alıyor. ESP, ASR ve Hillholder’ın yanı sıra Skydome tavan, 15 inç alaşım jantlar ve park sensörü ise isteğe bağlı donanımlar kapsamında yer alıyor.

ÇOK OKUNANLAR