YENİ MODELLER › Dizel motorlu Mitsubishi ASX’in lansmanı İstanbul Autoshow’da yapılacak

Dizel motorlu Mitsubishi ASX’in lansmanı İstanbul Autoshow’da yapılacak

28 Nisan 2015 / 15:37 Temsa, Türkiye’ye yılın ikinci yarısında gelecek olan dizel motorlu ASX’i Autoshow'da otomobil meraklılarıyla buluşturacak

Dizel motorlu Mitsubishi ASX’in lansmanı İstanbul Autoshow’da yapılacak

Bu yılın ikinci yarısında Türkiye’ye gelecek olan 1.6-litre dizel motorlu ASX’i ilk kez 21-31 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek İstanbul Autoshow’da görücüye çıkaracak olan Temsa Motorlu Araçlar, fuarda ayrıca Space Star ailesinin en yeni üyesi Space Star Intense ve yeni özellikleriyle Attrage Instense’i otomobil tutkunlarıyla tanıştıracak.

Space Star’ın bir üst donanımlı versiyonu olan Space Star Intense, Auto Show’da sergilenecek otomobiller arasında yer alıyor. Yeni nesil Space Star’da anahtarsız çalıştırma sistemi, cruise control, bluetooth, deri direksiyon ve audio control gibi özellikler standart olarak sunuluyor. Ön sis farlarına ve sinyalli yan aynalara kavuşan yeni model otomobil tutkunlarının gözlerini kamaştırmayı hedefliyor. Bir diğer yenilenen model Mitsubishi Attrage Intense ise; cruise control, bluetooth, ısıtmalı ve sinyalli yan aynalarıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın ilk 4x4 plug-in hibrit otomobili olma özelliğine sahip Mitsubishi Outlander PHEV ise Temsa standının öne çıkan modelleri arasında yer alacak.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR