SEKTÖREL › Devlerin buluşması ! KYMCO ve UMA...

Devlerin buluşması ! KYMCO ve UMA...

29 Ocak 2015 / 07:28 Türkiye’nin motosiklet lideri Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. çatısı altına giren Kymco'nun Türkiye internet sitesi yenilenerek yayına girdi.

Devlerin buluşması ! KYMCO ve UMA...

Türkiye’nin motosiklet lideri Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) çatısı altında satışı başlanan Tayvan’ın en büyük motosiklet üreticisi Kymco’nun Türkiye web sitesi  ‘’www.kymco.com.tr’’  yayına girdi.

Yeni web sitesi Ana Sayfasında, Kurumsal Yapı, Kymco Ürün Tanıtımları, Sosyal Medya Linkleri ve İletişim Bilgileri ile zenginleştirilmiş detaylı içeriğe kolaylıkla erişilebilme ve keyifle inceleme olanağı sunmaktadır.  

Teknolojinin ön planda tutulduğu Kymco sitesinin, Kurumsal sekmesini tıkladığınızda ise, Kymco Tanıtım Yazısı, Misyon-Vizyon, Dünyada Kymco, Değerler, Haberler, Tanıtım Kiti, Tanıtım Filmi ve son olarak Kurumsal Logolarımız yer almaktadır. Kurumsal sekmesi içerisinde yer alan alt bölümlerde ise, Kymco yapısı ve özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi verilmektedir.

Ürün bölümünde, fotoğraf üzerine yerleştirilmiş detay noktaları, ürünlere dair incelemek istediğiniz bölümleri daha yakından görme fırsatını sunuyor. Yine aynı paralelde yer alan teknik özelikler bölümünde ise, ürünlere ait tüm verilere ve hemen altta yer alan ürün tanıtımlarına rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

 Açılacak olan bayiler ve servisler bölümünde, size en yakın Kymco bayisini kolayca öğrenerek, gerekli bilgileri  alabilmeniz için harita destekli, konum belirleme imkanı sunacaktır.

kymco-web-sitesi-gorseli-2.jpgİletişim bölümünde ise, size daha iyi hizmet verebilmek için gerek Uğur Motorlu Araçlar A.Ş’ye ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini alabilir, gerekse tüm öneri, istek, dilek ve memnuniyet paylaşımlarınızı Uğur Motorlu Araçlar A.Ş ‘ye iletebilirsiniz.

Uğur Motorlu Araçlar, 10.yıl satış liderliğinin vermiş olduğu gururla, değişim odaklı gelişim süreçlerini, kaliteden ödün vermeden her daim marka değerini yükseltmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda gelişen internet teknolojilerini yakından takip eden UMA, bünyesine yeni dahil ettiği Kymco’nun da web sitesini yenileyerek, tüm motosiklet severleri www.kymco.com.tr adresine bekliyor.

Foto Galeri Tüm Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR